Wszystko zaczęło się od Stadionu X-lecia, niedzielnych śniadanioobiadów w wietnamskich budkach i przyjemności czerpanej ze spędzania czasu z niesamowitymi ludźmi przy stole z pysznym jedzeniem. Od poznawania zupełnie nowych, niespodziewanych smaków i oswajania innych światów. A gdy na jakiś czas zabrakło miejsca do spotkań, zaczęło się eksperymentalne gotowanie w domowym zaciszu. I powstał blog o kulinarnym szaleństwie i miłości do azjatyckich specjałów.

Ponieważ poza gotowaniem naszą pasją są książki (także kucharskie:-), od jakiegoś czasu chodziło nam po głowie, żeby przynajmniej części przepisów nadać papierową formę. Pomysł miał być nietuzinkowy i tak pojawiły się kartki pocztowe w obwolucie.

Pocztówki są sprytne, nie zajmują zbyt wiele miejsca i nie robią wielkiej dziury w budżecie. A przede wszystkim można się nimi łatwo podzielić, podobnie jak jedzeniem, co jest chyba największą przyjemnością w gotowaniu.

Nasze kartki to 20 niezależnych przepisów na potrawy kuchni azjatyckiej, wśród których wielu smakoszy znajdzie coś dla siebie. Jest kwaśna zupa rybna, tofu, wołowina w różnych odsłonach, japońska wieprzowina, kambodżański amok z kurczaka, chrupiące ogórki z Tajwanu i wiele innych.

Każda pocztówka to pyszne zdjęcie, precyzyjnie wymierzone i sprawdzone składniki oraz przetestowany sposób przygotowania. Na obwolucie - dla mniej wtajemniczonych - niezbędnik azjatyckiego kucharza, czyli 18 najbardziej potrzebnych rzeczy, by móc gotować zgodnie ze sztuką :-).

Mamy nadzieję, że nasza nietypowa książeczka będzie źródłem przyjemności w niejednym domu. Aby móc się nią cieszyć, wystarczy wypełnić i wysłać dostępny obok formularz zamówieniowy.
Życzymy wszystkim mnóstwa wspaniałych i niezapomnianych chwil w kuchni i przy stole.          

Formularz zamówieniowy

     e-mail: info@slodkokwasna.pl


Cena książki 13,12zł plus przesyłka 5,5zł (priorytet polecony, koperta ochronna)


Pełną kwotę prosimy przelać na konto


Wydawnictwo Bitambutam Aneta Dąbrowska

mBank 73 1140 2004 0000 3202 4721 1405


Wysyłamy przesyłki raz w tygodniu w poniedziałek listem poleconym priorytetowym.Książkę można też kupić w:

PHO14

ul.Noakowskiego 14, WarszawaSmak Azji

ul.Bakalarska 11 Pawilon S10-12, WarszawaFit&Health Shop

ul. Piotra Skargi 54 (na piętrze) WarszawaSzara Cegła

ul. Królowej Aldony 5 WarszawaBooks For Cooks

ul.Inżynierska 1 WarszawaImię i Nazwisko/Firma:


Ulica:


Kod miejscowości:


Miejscowość:


Telefon kontaktowy:


e-mail:


Ilość sztuk:


Uwagi:


anty-spam Przepisz kod z obrazka:
token 

   


© 2010 by SLODKOKWASNA.PL